książka

SZACHY

UNIWERSALNY PODRĘCZNIK Z ĆWICZENIAMI

(możesz zapoznać się z całymi książkami klikając ,,prawidłowe odpowiedzi” zawarte poniżej)

           Książki z serii ,,SZACHY – uniwersalny podręcznik z ćwiczeniami” są stworzone dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się gry w szachy i rozwinąć wiele przydatnych w życiu umiejętności tj. logiczne myślenie, koncentracja uwagi czy łączenie teorii z praktyką.

          Budowa wszystkich części jest oparta na prostym schemacie, czyli krótkim wprowadzeniu do tematu i wielu ćwiczeniach praktycznych, bez zbędnych elementów rozpraszających. Prawidłowe odpowiedzi uczeń może sprawdzić na tej stronie.

          Podręczniki mogą być używane przy realizacji programu zajęć szachowych projektu Polskiego Związku Szachowego „Edukacja przez szachy w szkole”, którego zakres tematyczny w pełni wyczerpują części 1 i 2.

          Książki są dostosowane do dzieci  i dorosłych do nauki samodzielnej i na zajęciach zorganizowanych w klubach sportowych, ośrodkach kultury czy placówkach edukacyjnych. Zalecany minimalny wiek rozpoczęcia nauki wynosi 4 lata (z pomocą osoby dorosłej).

          Nauczyciel ma do dyspozycji WSZYSTKIE materiały w formie elektronicznej (proszę o maila z adresem mailowym, na który mają być udostępnione materiały!), dzięki którym może wyświetlać na rzutniku lub tablicy interaktywnej każde ćwiczenie i wykonywać je z uczniami na lekcjach, przy pomocy łatwych narzędzi np. Paint. Pobieranie materiałów jest dozwolone, ale dzielenie się, drukowanie i kserowanie (nawet na własny użytek) jest zabronione, a własność intelektualna podlega ochronie (Art. 78 Ust. o prawie autorskim). Link do plików jest udostępniany bezpośrednio dla nauczyciela, po zakupie książek dla uczniów na zajęcia.

mgr Łukasz Suchowierski

        CENA DETALICZNA – 25 zł

  • Placówki edukacyjne (w tym przedszkola, kluby, domy kultury itp.) oraz instruktorzy PZSzach zamawiający hurtowo otrzymują dodatkowy rabat.

  • Hurtownie, sklepy i innych dystrybutorów proszę o kontakt telefoniczny: 505 868 829 lub mailowy.

Zamówienia proszę składać na e-mail: lukasz@akademia-gambit.pl

Wysyłka pocztą na koszt odbiorcy. Od 5 sztuk przesyłka na terenie kraju (Polski) gratis. Możliwy odbiór osobisty.

Płatności wyłącznie przelewem. Faktura 14 dni.